Strona główna » dodaj do ulubionych
cukiernia
    Nasza cukiernia to zupełnie inna historia. Pod koniec lat 90-tych stwierdziliśmy, iż jest miejsce na trójmiejskim rynku na cukiernię z tradycyjnymi wyrobami najwyższej jakości. Istniejące „uznane” marki cukiernicze nie są już tym czym były kiedyś, a powstało duże zapotrzebowanie na naprawdę dobre wyroby tradycyjne, wytwarzane na naturalnych składnikach, co dziś niestety powoli staje się rzadkością.
    Wiadomo, że powodzenie cukierni w głównej mierze zależy od wiedzy i umiejętności cukierników, tak więc zatrudniliśmy mistrza cukiernictwa z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Dzięki temu niektóre z receptur, na których się opieramy przy produkcji, są jeszcze przedwojenne.
Efektem połączenia tradycji z użyciem tylko i wyłącznie naturalnych składników używanych do produkcji jest zdobyte uznanie wśród klientów.
Nasze torty były bohaterami wielu bankietów i przyjęć (m.in. przyjęcia charytatywne Rotary International, bankiety Festiwalu Dobrego Humoru, imprezy w Sierra Golf Club, Tokary Golf Club, przyjęcia charytatywne Lions Club, imprezy festiwalowe YachFilm, Politechnika Gdańska, a ostatnio gala konkursu HIT 2006, gdzie zdobyliśmy nagrodę za walory smakowe i jakościowe produktów piekarskich i cukierniczych).
    Ważną gałęzią w naszej produkcji cukierniczej jest tworzenie tortów dla firm, które ze swojej natury są niepowtarzalne, robione na indywidualne zamówienie, często z ciekawą grafiką, naprzykład w formie rzeźby lub krajobrazu.
Mamy przyjemność tworzyć torty dla takich firm jak:
Necso Entrecanales Cubiertas SA, Sierra Golf Club, Tokary Golf Club, Masterlease, Video Studio Gdańsk, GDDKiA, Lexus Carter Gdańsk, Tan-Viet International Ltd., Ikea Retail Polska (350kg tort na otwarcie C.H. Matarnia-największy tort na Pomorzu).
    Jednakże równie ważni są dla nas klienci indywidualni, którzy już dawno docenili doskonały smak naszych tortów węgierskich, tiramisu, czekoladowych, owocowych i wielu innych. Nasze torty są wytwarzane tylko i wyłącznie na naturalnej śmietanie lub kremie russel. Ostatnio dużą popularnością cieszą się torty weselne z dekoracją z naturalnych kwiatów ułożoną przez profesjonalną florystkę.
Gamę wyrobów cukierniczych uzupełniają ciasta drożdżowe, tarty, serniki i inne wyroby, które powinny się znaleźć w ofercie dobrej cukierni.